„Галілео“

Якою б різноманітною не була кулінарія, проте класичні та всім доступні продукти ніхто не відміняв. Саме вони дуже легкі у поєднанні з іншими інгредієнтами, мають доволі приємний смак та апетитний вигляд. Закуска під назвою « Галілео» саме складається з таких усім відомих продуктів. Вона містить в собі апетитну ковбаску салямі, свіжий огірочок,соковиті томати черрі, плавлений сир та спеціальний хліб для тостів.  Це мега простий рецепт, який забере у вас всього 7-8 хвилин! А результат точно залишить вас задоволеними!  Тому, мерщій переходьте до нашого апетитного та соковитого перекусу!

закуска рецепт

Для приготування цієї апетитної та поживної закуски вам потрібні такі інгредієнти: 
 ⁃ ковбаса салямі ( порізані шматки/ близько 50-ти грамів) 
 ⁃ сир плавлений ( 50 грамів)
 ⁃ огірок середнього розміру ( 1 штука)
 ⁃  помідори черрі ( 4 штучки)
 ⁃ хліб для тостів ( 1 шматок)
 ⁃ листя салату за бажанням ( для прикраси) 

смачна закуска

Покроковий рецепт та рекомендаціі
Крок 1. 
Для початку візьміть шматок хліба та помістіть його на дошку для нарізання. Гострим ножем обріжте темні краї та залиште саму м’якоть.

закуска приготування
 
Крок 2.
Готові шматки ковбаси салямі вийміть з упаковки. Круглий шматок ковбаси помістіть на дошку та обріжте їх, утворивши квадратні кутики.

ситна закуска

Крок 3.
Огірок ретельно сполосніть під водою, відріжте маленький хвостик та поріжте овоч на дуже тонкі слайси. Цього можна добитись за допомогою гострого ножа або ж завдяки спеціальній терці! 

проста закуска

Крок 4.

На даному етапі варто промити помідоки черрі під водою та відірвати маленькі хвостики. Ось і все, просто помістіть їх у посудину. Після цього, переконайтесь, чи не забули ви часом щось із етапів та приступаєте до формування дуже постої закуски „Галілео“.

легка закуска

Крок 5.

Візьміть шматок хліба та помістіть його на дошку для нарізання. Після цього викладіть шматок ковбаси, а збоку, практично на самих краях викладіть тонкі скибки огірка. Після цього постарайтесь акуратно закрутити  їх та  сформуввати остаточний результат. Зверху викладіть спеціальну шпажку та добавте на них помідори черрі. Можете прикрасити все добре промитим та висушеним листям салату. Смакуйте на здоров’я! Обов’язково поділіться цим іневерсальним рецептом закуски зі своїми друзями, смачного!

ситна закуска

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert