Закуска „Кармеліта“

Важко уявити святковий стіл без хорошої та апетитної закуски. Саме ця страва ніби «розігріває» апетит перед основними блюдами та задає певного настрою до подальшого застілля. Тому, як бачите, роль закусок не можна недооцінювати і старатись підбирати тільки оригінальні та вишукані рецепти. Саме такою і є наша апетитна закуска під назвою «Кармеліта», яка вже одразу дивує навіть своєю назвою! Вона складається з вишуканої червоної риби, соковитої помідори, хрустких огірків, салату айсберга та ніжного сиру. Обов‘язково приготуйте цю оригінальну закуску та залиште гостям  тільки приємні враження від скуштованого!!


Для того, щоб отримати цю неймовірно смачну закуску вам потрібна така кількість інгредієнтів: 
– лосось слабосолений ( 250 грамів) 
– помідора більшого розміру 
– огірки середнього розміру ( 2 штуки)
– салат айзбер ( 50 грамів)
– сир фета ( близько 100 грамів) 

– лаваш  бездріжджовий

  • Час приготування – 10 хвилин
  • Детальний рецепт та рекомендації від нас


Крок 1. 
Відкрийте упаковку зі слабосоленим лососем, дістаньте його та помістіть на дошку для нарізання. Потім поріжте рибу на шматки середнього розміру та товщини. 

Крок 2.
Огірок сполосніть у воді, ретельно промиваючи його від дрібного бруду. Далі наріжте овоч на тонкі скибки. Також ви можете скористатись спеціальною теркою, яка більш тонко та рівно наріже огірок.

Крок 3.
Помідору помийте у воді, а потім відірвіть дрібні листочки. Після цього витріть паперовим рушником та поріжте її на тонкі скибки. Щоб м‘якоть не розтікалася використовуйте добре підгострений ніж, а також тільки пружні плоди помідори.

Крок 4.

Підготуйте лаваш, а саме: витягніть його з упаковки та помістіть на тарілку. Слідкуйте за тим, щоб терімн придатності лаваша був у нормі. Якщо продукт вже не першо свіжості – він почне сильно кришитись і його важче буде загорнути.

Крок 5.

Відкрийте упаковку із сиром фета та дістаньте потрібну кількість, помістивши його у посудину.

Крок 6.

Салат айзберг замочіть у посудині, наповнену холодною водою. Залиште листя на декілька хвилин у воді ( 3-5 хвилин), щоб весь дрібний бруд та порох краще відставали від листків. 

Крок 7.

Тепер, коли всі інгредієнти готові, можна приступати до повноцінного формування закуски. Для цього, візьміть лаваш та змастіть його сиром фетою, далі викладіть шматки помідори, огірка, а потім скибки лосося і добавте до всього салат айзберг! Акуратно та досить щільно закрутіть лаваш, а потім розріжте його навпіл, помістивши 2 частинки на тарілці та додатково задекорувавши їх. Ось і все, сміло смакуйте цією соковитою, смачною та поживною закускою!

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert