Закуска „Крученики“

Іноді бувають дні, коли у холодильнику „мишка повісилась“ і не зовсім густо на продукти. Проте не варто засмучуватись, адже навіть з мінімальним набором продуктів можна пофантазувати та створити непогану закуску, яка буде гідно виглядати на столі та зустрічатиме ваших голодних гостей! Таким порятунком може стати закуска під назвою „Крученики“, яка, не зважаючи на мінімальну кілкьість інгредієнтів, має дуже яскравий та привабливий вигляд, а також дуже насичений смак. Для її створення вам потрібно всього лиш декілька сосисок, трішки твердого сиру, 2 соковитих помідорки та надзвичайно пікантний соус, який ми приготуємо самостійно. Ми впевнені, що такий перекус сподобається вам не тільки за смакові якості, а й за швидкість та простоту в приготуванні! Поїхали!

закуска рецепт

Ось, що вам потрібно, щоб отримати цю яскраву та поживну закуску:

– сосиски середньої товщини ( 2 штуки)

– сир твердий скибками ( 4 штуки)

– помідори середнього розміру ( 2 штуки)

– оливкова олія (півтора чайної ложки)

– сметана 20% ( півтора столової ложки)

– гірчиця французька ( півтора чайної ложки)

– гірчиця звичайна ніжна ( столова ложка)

Час приготування – до 10-ти хвилин

Кількість кручеників – 4

закуска інгредієнти

Поетапний опис приготування

1. Для початку візьміть дві сосиски та розріжте їх навпіл. У вас повинні вийти 4 рівні шматочки. Далі розігрійте сковороду на оливковій олії, зменшіть вогонь до середнього та посмажте сосиски приблизно 5 хвилин. Обсмажуйте рівномірно, обертаючи ножен шматочк час від часу, та слідкуючи за тим, чи раптом нічого не пригорає. В результаті повинні бути рум’яні та ароматні шматочки сосисок.

оригінальна закуска

2. Наступним буде соус. Для того, щоб у вас вийшов такй пікантний та насичений за смаком соус, вам потрібно змішати 2 види гірчиці та досить жирну сметану сметану у посудині. Змішуйте ретельно до однорідної консистенції та кольору. 

апетитна закуска

3. Тепер приступіть до сиру. Відкрийте упаковку та дістаньте з неї вже тонко нарізані скибки сиру. Це дуже зручний варіант, адже ви не витрачаєте час на те, щоб самостійно відчайдушно різати сир на тонкі шматки.

яскрава закуска

4. Тепер візьміть сосиски, які вже встигли охолодитись та загорніть їх у скибки сиру.  Далі помістіть ці крученики на велику тарілку. 

поживна закуска

Помийте помідори, витріть паперовим рушником та поріжте навпіл. Далі розріжте половинки на дольки та розмістіть їх довкола кручеників. Зверху сиру полийте все слоєм нашого ідеального соусу та за бажанням прикрасьте додатково зеленню. Дуже проста, але поживна та оригінальна закуска готова. Смакуйте на здоров’я! Сподіваємось, що ми переконали вас у тому, що навіть при мінімальній кількості продуктів у холодильнику, завжди можна знайти вихід та зготувати  щось смачненьке!

смачна закуска

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert