Закуска „Спінер“

Настає чудова нагода провести більше часу на чудовій кухні. На якій роботі не працювали, який би не мали диплом, а може й скільки. Все ж таки прийдеться готувати. Спочатку для коханого чоловіка. Діти, особливо прикорм, ніби вчишся вперше готувати, би вийшло все корисно й смачно. Як одні кажуть, а то що проблема дитині їсти дати? Оскільки потрібно знати користь, того чи іншого продукту, як правильно приготувати, щоб не втратити смакові властивості. Адже, хочеться, щоб наші діти вживали лише корисну й смачну їжу. Будьте завжди обережні, коли не впевнені в тому чи іншому продукті, бо завжди може ховатись, якийсь сюрприз. Так і для дорослих, хочеться чогось супер нового, й поглядом вау, ця закуска „Спінер“ така смачна й дивовижна, що не можливо й відвести погляду. Смак й аромат все ж таки втамує голод перед основною стравою. Таку закуску, можна приготувати, як на сніданок, обід, вечерю та навіть чудово підійде для перекусу.

Закуска бомба

 Особливості полягають у правильному приготуванні, тому, не тратьте даремно час, а скористайтесь записом для Вашої кулінарної книги, щоб зберегти на довго, плюс ще одна феєрична закуска до повного складу.
Необхідно придбати такі інгредієнти:
Кошички – 3 штук
Ікра мойви – 60 грамів
Гриби (опеньки зимові) – 60 грамів
Шпроти – 3 штуки

закуска рецепт

Технологія приготування
Вибираємо свіженькі хрумкі вафельні кошички, якщо кошички не хрумкі, то можна покласти у духовку на 5 хвилин.

закуска феєрична

Для супер закуски, дуже гарно підходить ікра мойви. Вона корисна для діабетиків, сердечників або літніх людей, які хворіють на тромбози. В ікрі міститься більше вітамінів ніж самому м’ясі риби.

закуска дивовижна

Використовуємо мариновані гриби зимові опеньки, але, якщо ви не знайшли саме цих, то можна використовувати свої улюблені або які споживає ваша сім‘ я.

закуска ніжна

Обережно відкриваємо шпроти й вибираємо акуратно три штучки, на одне канапе йде одна штука шпроти.

закуска вишукана

Кошичок начиняємо ікрою, за нею гриби й шпроти. Все гарно прикрашаємо подрібненою зеленою цибулею та маленькими грибочками.

закуска смачна

 Супер смачна закуска „Спінер“ готова всіх розірвати на феєречний смак!

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert